Kategorie

Informace

Dopravu zboží v České republice zajišťujeme za pomoci dvou dopravců České pošty a společnosti GLS. Výběr dopravce je možné provést v objednávce, v některých případech je možné doručení pouze Českou poštou (hmotnost, rozměry, křehké zboží). Společnost GLS doručuje zboží do hmotnosti 40 kg a dobírku není možné platit platební kartou.

Cena dopravy se liší v závislosti na hmotnosti a rozměrech zboží v objednávce a automaticky počítá v nákupním košíku. Máte tak stále přehled, kolik zaplatíte.

Při nákupu na dobírku je účtován poplatek 45 Kč.

Při přebírání zboží ihned zkontrolujte stav zásilky! Počet balíků, neporušenost kartonů apod. Poškozenou zásilku odmítněte převzít! Dopravce s vámi v takovém případě sepíše protokol. Pokud zásilku převezmete a až poté zjistíte poškození zboží, je nutné to do 2 dnů nahlásit dopravci a vyřešit s ním reklamaci

Česká pošta - Balík do ruky

Kategorie dopravyHmotnostCena
S2 kg89 Kč
M10 kg109 Kč
L30 kg159 Kč
XL50 kg389 Kč
XXL150 kg1 199 Kč
XXXL3000 kg1 999 Kč

  

GLS - BusinessParcel

Kategorie dopravyHmotnostCena
S2 kg89 Kč
M10 kg109 Kč
L30 kg159 Kč
XL40 kg389 Kč

Upozorňujeme naše zákazníky, že přepravce NENÍ náš zaměstnanec a my nemůžeme nijak ovlivnit jeho jednání. Toto se týká zejména domluvy v hodině doručení zásilky, případně jeho telefonickém avízu předem (i když to vždy připíšeme do poznámek pro dopravce). Pokud jste nebyli spokojeni s jednáním řidiče, je nutné se vždy obrátit na daný dispečink nebo vedoucího Vaší dodací pošty.